• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Orgasmus bez předsudků

Divadlo VeTři - Orgasmus bez předsudků - grafika

Skvělou konverzační komedii italských autorů Diega Ruize a Fiony Bettanini, která se dlouhodobě hraje po celém světě s velkým úspěchem, nastudovali herci Divadla VeTři - Michaela Marková & Martin Holeček.

Už samotný podtitul hry "jsou věci, o kterých se mluví jen v posteli" napovídá, že hlavním tématem hry je vztah mezi mužem a ženou a jejich často velice rozdílné pohledy na partnerství a sex.

Děj hry "Orgasmus bez předsudků" se odehrává v jednom dálničním motelu, kde se byli nuceni ubytovat dva dlouholetí kamarádi - ON a ONA.

Jak dopadne jejich společná noc v motelovém pokoji? To se dozvíte v konverzační komedii nabité lechtivým humorem a nečekanými komickými situacemi.

Jak uvádí samotní autoři - je to především "Odvážná hra pro odvážné diváky a ještě odvážnější herce"... My odvážní jsme... A VY???

 

 

Fotogalerie k představení

 

 

Divadelní hra "Orgasmus bez předsudků" v podání Divadla VeTři je nabitá humorem a lechtivými konverzacemi.

Scéna je tvořena paravánem.

Délka představení: cca 120 minut (včetně přestávky)

Účinkují: Michaela Marková a Martin Holeček

Autoři: Giuseppe Amendola, Nicola Pistoia, Diego Ruiz de Ballesteros, Fiona Bettanini

Překlad do českého jazyka: Karina Havlů.

Nositele autorských práv k dílu zastupuje pro ČR: DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura o.s. Praha 9, ul. Krátkého, č. 1.

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- stabilní přívod el. proudu

- šatna pro účinkující, místo pro zaparkování

- požadavky na osvětlení a ozvučení dodáme na požádání

- plakáty k představení dodáváme ve formátu *.jpeg a *.pdf

 

Poptávkový formulář pro představení "Orgasmus bez předsudků"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Datum konání:
  Neplatný vstup
 6. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 7. Text
  Neplatný vstup