• wwww2 Preventivní pořady Divadla VeTři
  Michaela Marková & Vlasta Vébr v jednom z nejoblíbenějších pořadů Divadla VeTři naučí naše diváky vtipnou a zábavnou formou, jak zvládat nástrahy a nebezpečí všedních dnů. Prevence s námi, to je zábava i poučení... Více informací
 • Divadlo VeTři - Orgasmus bez předsudků - přechod na stránku Orgasmus bez předsudků
  Odvážná komedie pro odvážné diváky a ještě odvážnější herce, aneb - jsou věci, o kterých se mluví jen v posteli... Nová divadelní hra v repertoáru Divadla VeTři určená pro dospělé diváky bez předsudků. Více informací
 • Divadlo VeTři - Dětské karnevaly - přechod na stránku Dětské karnevaly
  Divadlo VeTři připravilo pro Vás a Vaše děti tu správnou karnevalovou zábavu plnou soutěží, tance a odměn.
  K dispozici jsou různé pořady vhodné pro tyto příležitosti...  Více informací
 • Divadlo VeTři - Olympijské hry s Asterixem a Obelixem - přechod na stránku Olympijské hry a Asterixem a Obelixem
  Chcete pro své děti připravit den s velkým D? Pozvěte si Asterixe a Obelixe, kteří je zaručeně pobaví! Děti se rázem ocitnou na olympijských hrách, a v neobvyklých disciplínách budou soutěžit o medaile... Více informací
 • Divadlo VeTři - Balonková shov s Divadlem VeTři - přechod na stránku Balonková show Divadla VeTři
  Zábavný pořad Divadla VeTři, který je určen pro děti a mladé nejen věkem. Balonková show Divadla VeTři je pořad plný písniček, soutěží, tancování a především balónků všech velikostí, barev a tvarů... Více informací
 • Divadlo VeTři - Filmové písničky a dobrodružství zvané seriál - přechod na stránku Filmové písničky a dobrodružství zvané seriál
  Pořad pro dospělé diváky plný zajímavého povídání o světě filmu, seriálu, divadla, televizní zábavy, scének a především pak plný světových i českých filmových a seriálových písní v podání zpěvačky Terezy Novotné...Více informací
 • wwww6 Title text 666
  Content text...

Divadlo VeTři - Preventivní pořady - přechod na stránku

Divadlo VeTři - Pořady pro děti - přechod na stránku

Divadlo VeTři - Pořady pro dospělé - přechod na stránku

Právě se nalézáte: Divadlo VeTři >> Preventivní pořady >> Preventivní pořady pro základní školy

Preventivní pořady pro základní školy

Divadlo VeTři - Preventivní pořady pro základní školy - grafikaMysleli jste si, že prevence proti patologickým jevům musí nutně znamenat jen suché „poučování“ dětí?

V našich interaktivních pořadech Vás rádi přesvědčíme o opaku.

Zábavnou formou divadelních scének se zaměřujeme na problematiku současné doby.

Žáci vidí v jednotlivých scénkách spoustu chyb a sami pomáhají hledat řešení a radit, čeho se příště vyvarovat.

Ve scénkách Divadla VeTři mnohdy jako v zrcadle vidí sami sebe a právě to jim napomáhá se nad daným tématem a problémem opravdu zamyslet.

Divadlo VeTři připravilo „Preventivní pořady“ v úpravě jak pro žáky I. stupně, tak i pro žáky II. stupně základních škol.

V současné době můžete vybírat z těchto témat:

1/ Problematika drog – závislost kamaráda, dealer drog před školou...
2/ Kouření a alkohol
3/ Šikana – chování mezi spolužáky
4/ Obtěžování – kontakt dítěte s cizím člověkem
5/ Chování ke zvířatům
6/ Prevence proti vandalství, udržování pořádku
7/ Sprejerství
8/ Jak telefonovat na tísňové linky a co říci
9/ Internetová kriminalita
10/ Nebezpečí při sportu
11/ Dopravní výchova
12/ Domácí násilí
13/ Problematika rasismu
14/ Cyber šikana
15/ Chování k seniorům
16/ Stalking
17/ Chování k pedagogům

Potýká se Vaše škola s nějakým konkrétním problémem u žáků a v seznamu našich témat jste jej nenalezli? Zašlete nám Váš námět a rádi připravíme scénku přímo „na klíč“.

Preventivní pořad "Preventivní pořady pro základní školy" je jedním z nejúspěšnějších pořadů Divadla VeTři a volně tématicky navazuje na velice úspěšný cyklus pořadů pro předškoláky -

"Doktor Prevence a neposedná Míša".

Všechna preventivní představení byla konzultována jak s preventisty Policie ČR, tak i s policisty, kteří jsou v přímém výkonu služby.

Fotografie k představení

Preventivní pořady pro základní školy - foto 1 Preventivní pořady pro základní školy - foto 2 Preventivní pořady pro základní školy - foto 3 Preventivní pořady pro základní školy - foto 4

 

Kliknutím na vybraný obrázek jej zvětšíte na plnou velikost

 

Reference k tomuto představení:

Představení se žákům velice líbilo, splnilo svůj účel. Žáci se aktivně zapojili. Informace podané herci byly podnětné a přiměřené.

ZŠ při PN Bohnice, Praha 8

Preventivní představení Divadla VeTři již tradičně vhodně doplňují preventivní aktivity specifické primární prevence realizovaných nejen na základních a mateřských školách. Předmětem jednotlivých představení jsou aktuální sociálně nežádoucí jevy, které se vyskytují v naší společnosti. Představení jsou namodelována interaktivní formou, kdy diváci jsou vtaženi do děje a dokonce mohou ovlivňovat i jeho průběh. Tato forma sdělení je zejména pro dětského diváka daleko vhodnější než strohá přednáška. Představení Divadla VeTři si našly své místo na poli jménem prevence kriminality a přispívají tak k rozšíření omezené nabídky osvědčených aktivit často podceňované primární prevence sociálně patologických jevů.

ing. Petra Lafková - vedoucí sociálního odboru Ústeckého kraje
ing. Karel Giampaoli - odbor sociálních věcí Ústeckého kraje, člen komise pro prevenci kriminality Města Most

Píši za seniory Domova pro seniory Jiřího Wolkera, kteří byli velmi spokojeni s prezentací Vlastíka Vébra a Míši Markové s tematem prevence kriminality. Celé vystoupení bylo pojato humornou, ale přesto naučnou formou. Senioři se zároveň pobavili, ale i poučili. Ukázky byly naprosto názorné a současné.

Zrovna tak působilo vystoupení těchto protagonistů na obdobném programu, ale ve vánočním duchu v Klubu seniorů číslo 8 v bloku 525. Také byli všichni moc spokojeni s prezentací daného tematu. Navíc zde přispěla k úspěchu i slečna zpěvačka a její doprovod. Budeme se těšit na další spolupráci a přejeme aktérům hodně tak zajímavých a poučných vystoupení jako u nás. Děkujeme.

Helena Houšková, Městská správa sociálních služeb v Mostě

Zajímavé, poutavé, pro děti poučné. Moc děkujeme.

09.10.2015, MŠ Marie Pujmanové Most

Krásně promyšlené, děti byly vtaženy do děje, spolupracovaly, poučné. Děkujeme. P.S. Vlasta byl v návlecích úžasný!! :-)

09.10.2015, MŠ Marie Pujmanové Most

Zajímavé, poutavé představení. Vyjadřování přiměřené věku dětí. Hravá, srozumitelná forma. 1*

12.10.2015, 1. ZŠ Most

Děkujeme za krásné představení.

03.11.2015, MŠ ul. Fibicha Most

Děkujeme za skvěle zvládnutou skupinu 50 dětí a ukázku prevence. Děti byly vtaženy do děje, zapojovaly se a určitě dnešní poznatky využijí i v praxi (prevence není nikdy dost :-) ). Těšíme se na příště.

03.11.2015, MŠ ul. Fibicha Most

Perfektní. Moc děkujeme! Interaktivní program zaměřený na nebezpečí internetu formou divadelní scénky je efektivnější než jen monologická beseda. Velmi aktuální téma podané zábavnou formou. Rádi bychom další téma touto formou.

13.11.2015, 15. ZŠ Most

Žáci naší školy nebyli předem informováni o tématu představení. Z ukázky však bezpečně poznali jaké rizikové chování v ukázce bude řešeno - to oceňujeme. Dále si ceníme, že představitelé dobře reagovali na složení - typ žáků.

13.11.2015, ZŠ a SŠ ul. Palacha, Most

 

 

Představení "Preventivní pořady pro základní školy" je určeno pro žáky prvního i druhého stupně základních škol a další.

Délka představení: cca 50 minut

Hrají: Michaela Marková a Vlasta Vébr
Výprava, scénář, hudba: Divadlo VeTři

 

Technické požadavky:

Potřebný prostor: 4,5 m x 2,5 m
Přívod el. proudu
2x židle

 

V případě zájmu o představení "Preventivní pořady pro základní školy" nás kontaktujte pomocí našeho "Kontaktního formuláře".

Z naší galerie

Letiště 2011 - 11

Novinky

16.5.2016 11:13

Orgasmus bez předsudků

Dodanek

Divadlo VeTři - Zprávičky - grafika

 

 

Orgasmus bez předsudků

 

Veškeré informace k divadelní hře "Orgasmus bez předsudků" naleznete ZDE, nebo po kliknutí na obrázek.

Divadlo VeTři - Pořady pro dospělé - Orgasmus bez předsudků - přechod na stránku

Divadlo vetři - Elsa a Olaf na cestách- přechod na stránku

Copyright ©: Divadlo VeTři (2012) :: :: Divadlo VeTři - Dodo-photo - přechod na stránku Design & code: David Doležal - Dodo-photo :: :: Powered by: Divadlo VeTři - Redakční systém Agáta - přechod na stránkuR.S. Agáta