• wwww2 Preventivní pořady Divadla VeTři
  Michaela Marková & Vlasta Vébr v jednom z nejoblíbenějších pořadů Divadla VeTři naučí naše diváky vtipnou a zábavnou formou, jak zvládat nástrahy a nebezpečí všedních dnů. Prevence s námi, to je zábava i poučení... Více informací
 • Divadlo VeTři - Orgasmus bez předsudků - přechod na stránku Orgasmus bez předsudků
  Odvážná komedie pro odvážné diváky a ještě odvážnější herce, aneb - jsou věci, o kterých se mluví jen v posteli... Nová divadelní hra v repertoáru Divadla VeTři určená pro dospělé diváky bez předsudků. Více informací
 • Divadlo VeTři - Dětské karnevaly - přechod na stránku Dětské karnevaly
  Divadlo VeTři připravilo pro Vás a Vaše děti tu správnou karnevalovou zábavu plnou soutěží, tance a odměn.
  K dispozici jsou různé pořady vhodné pro tyto příležitosti...  Více informací
 • Divadlo VeTři - Olympijské hry s Asterixem a Obelixem - přechod na stránku Olympijské hry a Asterixem a Obelixem
  Chcete pro své děti připravit den s velkým D? Pozvěte si Asterixe a Obelixe, kteří je zaručeně pobaví! Děti se rázem ocitnou na olympijských hrách, a v neobvyklých disciplínách budou soutěžit o medaile... Více informací
 • Divadlo VeTři - Balonková shov s Divadlem VeTři - přechod na stránku Balonková show Divadla VeTři
  Zábavný pořad Divadla VeTři, který je určen pro děti a mladé nejen věkem. Balonková show Divadla VeTři je pořad plný písniček, soutěží, tancování a především balónků všech velikostí, barev a tvarů... Více informací
 • Divadlo VeTři - Filmové písničky a dobrodružství zvané seriál - přechod na stránku Filmové písničky a dobrodružství zvané seriál
  Pořad pro dospělé diváky plný zajímavého povídání o světě filmu, seriálu, divadla, televizní zábavy, scének a především pak plný světových i českých filmových a seriálových písní v podání zpěvačky Terezy Novotné...Více informací
 • wwww6 Title text 666
  Content text...

Divadlo VeTři - Preventivní pořady - přechod na stránku

Divadlo VeTři - Pořady pro děti - přechod na stránku

Divadlo VeTři - Pořady pro dospělé - přechod na stránku

Právě se nalézáte: Nabídka Agentury Divadla veTři >> Agentura - pořady pro děti >> Michaela Dolinová

Michaela Dolinová

Divadlo veTři - Michaela Dolinová - grafikaHerečka, moderátorka, zpěvačka, ale také známá televizní "rosnička"- Michaelu Dolinovou netřeba více představovat.

Absolventka Pražské konzervatoře, hostující např. v Hudebním divadle Karlín, v Divadle Semafor a na dalších scénách.

Divadlo VeTři Vám tuto zpěvačku a herečku nabízí v současné době ve dvou pořadech (nejen) pro děti.

Nabídka pro Vás

Sněhánky Míši Dolinové

Divadlo VeTři - Michaela Dolinová - Sněhánky - grafika

Dětmi velmi oblíbený pořad, ve kterém se diváci dozví, jak se dá poznat z oblohy zítřejší počasí. Ale nejenom to, počasí se dá například poznat i z provázku anebo pohledem na přírodu.

Ale, to ještě není vše, počasí se dá předpovědět také i z pranostik. Jak moc děti ví, co je to polojasno a oblačno, proč chodí slepice brzy spát a co je to vlastně fén, se dozví v písničkách a soutěžích s Michaelou Dolinovou (nebo po dohodě s Milanem Duchkem).

Samozřejmě nechybí ani povídání a výzva dětí ke spolupráci i na jevišti. Dobroty na křoupání také chybět nebudou!

 

 

Pořad „Sněhánky Míši Dolinové„ lze nasměrovat nejen na období Mikuláše a Vánoc, či Velikonoc, ale např. i na konec školního roku, případně k dalším příležitostem.

Účinkují: Michaela Dolinová (případně + Milan Duchek).

Délka vystoupení: min. 45 minut.

 

 

Technické požadavky:

Potřebný prostor: dle dohody
Šatny pro převlečení, místo pro parkování
Požadavky na ozvučení: zvuková aparatura (možnost přehrání CD) + 2x mikrofon (pokud možno bezdrátový).

 

Křoupat zdravě – dá se hravě

Divadlo VeTři - Michaela Dolinová - Sněhánky - grafika

Nové představení Michaely Dolinové, která po „Sněhánkách Míši Dolinové" připravila další představení, které není v pravém smyslu slova pohádkou, ale je také velkým dialogem s dětmi.

Název pořadu - „Křoupat zdravě - dá se hravě“ už napovídá, že půjde o téma zdravého jídla, které mezi dětmi není zas tak populární. Na příkladu postav Jeníčka a Mařenky, kteří se v našem příběhu jmenují Křupík a Smaženka, Michaela ukazuje, kam to vede, když jsou děti ochotné obětovat smažené a křupavé pochutiny, (které jejich organizmus zatěžují), za svoje zdraví, štíhlou pohyblivost a dokonce za lásku svých nejbližších. V příběhu vystupuje Babice Připálenice, která tady funguje coby majitelka „rychlého občerstvení s osmaženým až připáleným sortimentem jídel". Tedy přesně takovým, jaké naše děti milují. Další děj ukáže, kam to může dojít, když je někdo zavřený a násilím nucený tyhle věci sníst. Nejenže se mu to zprotiví ale ještě navíc příšerně ztloustne. Ke „ztloustnutí“ na jevišti skutečně dojde!

Tento příběh, který samozřejmě dobře skončí, by měl ukázat, jak chutné a zábavné mohou být ty zdravé a netučné a přesto hodnotné potraviny. Příběhem se vinou písničky na téma jídla a pochutnávání (např. "Představte si,co jsem měl dnes k obědu" od J.Šlitra a další), dále pak samozřejmě i soutěže,ve kterých děti samy určují a hádají, na co je která potravina dobrá a ze které jenom ztloustneme.

Celý příběh končí tím, že Babice Připálenice musí změnit sortiment jídel z nezdravých na zdravá. Samotné děti by jí měly napovídat, která jídla jsou zdravá.

Spolu s Michaelou Dolinovou účinkují také dvě velké maňáskové postavičky Křupíka a Smaženky. Po předchozí dohodě účinkuje i Milan Duchek.

Velkou výhodou tohoto pořadu je, že se dá vypustit okolní příběh obou dětí a zúžit na samotné jejich stravovací zlozvyky a následné ztloustnutí. Písničky a soutěže samozřejmě zůstávají. Další výhodou je velká časová variabilita pořadu.

V představení je možné se zaměřit na určitý výrobek, který by se mohl propagovat, či celou řadu zdravých potravin, které je potřeba uvést ve známost.

 

 

Představení „Křoupat zdravě – dá se hravě „ se může hrát v jakémkoli divadelním prostoru, venku na podiu, či v prostorách nákupního centra.

Účinkují: Michaela Dolinová (případně + Milan Duchek).

Délka vystoupení: 80 minut (případně po dohodě i kratší čas - 20, 40 minut).

 

 

Technické požadavky:

Potřebný prostor: dle dohody
Šatny pro převlečení, místo pro parkování
Požadavky na ozvučení: zvuková aparatura (možnost přehrání CD) + 2x mikrofon (pokud možno bezdrátový).

 

Máte-li zájem o vystoupení Michaely Dolinové, kontaktujte nás telefonicky, nebo pomocí našeho "Kontaktního formuláře".

Z naší galerie

2010-Ploskovice 22

Novinky

16.5.2016 11:13

Orgasmus bez předsudků

Dodanek

Divadlo VeTři - Zprávičky - grafika

 

 

Orgasmus bez předsudků

 

Veškeré informace k divadelní hře "Orgasmus bez předsudků" naleznete ZDE, nebo po kliknutí na obrázek.

Divadlo VeTři - Pořady pro dospělé - Orgasmus bez předsudků - přechod na stránku

Divadlo vetři - Elsa a Olaf na cestách- přechod na stránku

Copyright ©: Divadlo VeTři (2012) :: :: Divadlo VeTři - Dodo-photo - přechod na stránku Design & code: David Doležal - Dodo-photo :: :: Powered by: Divadlo VeTři - Redakční systém Agáta - přechod na stránkuR.S. Agáta