• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Pohádky

Pohádky

Divadlo VeTři - Jarní pohádka - grafika

Nová pohádka Divadla VeTři o dlouhé zimě a jednom statečném mladíkovi, který se rozhodne zachránit Jaro. Vše samozřejmě s interaktivním zapojením malých, ale i velkých diváků.

Divadlo VeTři - O Jeníčkovi a Mařence - grafika

Žili byli jednou dva sourozenci - Jeníček a Mařenka.

Bydleli v malé vesničce společně s maminkou a tatínkem dřevorubcem.

Jednoho dne se společně s tatínkem vydali do lesa a zatímco tatínek pracoval, chtěli si Jeníček s Mařenkou natrhat jahody a maliny. Tatínek jim kladl na srdce, aby se nevzdalovali nikam daleko od zvuku sekyry.

Divadlo VeTři - O pejskovi a kočičce - grafika

Jednoho dne slavil pejsek narozeniny. Měl tuze velkou radost, když mu kočička s dětmi připravila dort z kamínků a písku, ale daleko větší chuť měl na vlastnoručně upečený dort.

A tak se s kočičkou pustili do pečení vlastního dortu a těšili se na společnou oslavu s dětmi.

Zatímco čerstvě upečený dort stydnul, rozhodli se pejsek s kočičkou zajít do města pro zbytek potřebných věcí na oslavu...

Divadlo VeTři - Obušku, z pytle ven! - grafika

Potulný a chudý muzikant se po dlouhých cestách po světě vrací zpět za svou početnou rodinou.

Je před ním ale ještě velký kus cesty, a protože už několik dní nejedl, vydá se do hostince "U paní Krkovičkové".

Paní hostinská je však duše nedobrá - chudého muzikanta, který nemá žádné peníze, jí vůbec není líto a navíc si z něj ještě "vystřelí".

Divadlo VeTři - O zlaté rybce - grafika

Bylo – nebylo..V malé chatrné rybářské chaloupce, kousek od moře, bydlí rybář se svou ženou.

Ryby už dávno nechytá, celé dny prolenoší v chalupě. Jednoho dne ho však žena a také hlad, který oba trápí donutí oprášit starý rybářský prut a opět se vydat k moři chytat ryby.

Jaké překvapení je to pro rybáře, když se mu na udičku chytí ryba prapodivné zlaté barvy a na rybáře promluví.

Divadlo VeTři - Královna Vánoc - grafika

Vánoční pohádka Divadla VeTři vypráví o království, v němž žije princ, který je tuze neskromný, zlý a rozmazlený. Dárků a hraček dostává od Ježíška tolik, že bychom je za celý život nespočítali.

Když však jednou o Štědrý den opět dostane krásné dárky, začne se vztekat, že takové se mu nelíbí, a že si přál daleko hezčí a daleko lepší a všechny své dárky nakonec zničí.

Divadlo VeTři - O zakleté princezně - grafika

V "Krabičkovém království" žije mocný král Škatule se svou sličnou dcerou, princezničkou Krabičkou.

Princezna je sice hodná, avšak mladá a tak občas úmyslně přeslechne, co jí její otec radí i to, co jí zakazuje.

Jednoho dne se princezna Krabička vydá na louku trhat kytky a bylinky pro tatínka krále.