• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Pohádky

Pohádky

Divadlo VeTři - Jarní pohádka - grafika

Nová pohádka Divadla VeTři o dlouhé zimě a jednom statečném mladíkovi, který se rozhodne zachránit Jaro. Vše samozřejmě s interaktivním zapojením malých, ale i velkých diváků.

Divadlo VeTři - O Jeníčkovi a Mařence - grafika

Žili byli jednou dva sourozenci - Jeníček a Mařenka.

Bydleli v malé vesničce společně s maminkou a tatínkem dřevorubcem.

Jednoho dne se společně s tatínkem vydali do lesa a zatímco tatínek pracoval, chtěli si Jeníček s Mařenkou natrhat jahody a maliny. Tatínek jim kladl na srdce, aby se nevzdalovali nikam daleko od zvuku sekyry.

Divadlo VeTři - O pejskovi a kočičce - grafika

Jednoho dne slavil pejsek narozeniny. Měl tuze velkou radost, když mu kočička s dětmi připravila dort z kamínků a písku, ale daleko větší chuť měl na vlastnoručně upečený dort.

A tak se s kočičkou pustili do pečení vlastního dortu a těšili se na společnou oslavu s dětmi.

Zatímco čerstvě upečený dort stydnul, rozhodli se pejsek s kočičkou zajít do města pro zbytek potřebných věcí na oslavu...

Divadlo VeTři - Obušku, z pytle ven! - grafika

Potulný a chudý muzikant se po dlouhých cestách po světě vrací zpět za svou početnou rodinou.

Je před ním ale ještě velký kus cesty, a protože už několik dní nejedl, vydá se do hostince "U paní Krkovičkové".

Paní hostinská je však duše nedobrá - chudého muzikanta, který nemá žádné peníze, jí vůbec není líto a navíc si z něj ještě "vystřelí".

Divadlo VeTři - Červená Karkulka - grafika

Karkulka je malá a poslušná holčička, která bydlí v malé chaloupce společně se svou maminkou.

Jednoho dne maminka poprosí Karkulku, aby zašla k babičce a donesla jí košík plný dobrot, neboť babička slaví v ten den svátek.

Když maminka Karkulku vyprovází k vrátkům, klade jí ještě na srdce, ať jde k babičce rovnou a cestou se nikde nezastavuje a s nikým se nedává do řeči.

Divadlo VeTři - O zlaté rybce - grafika

Bylo – nebylo..V malé chatrné rybářské chaloupce, kousek od moře, bydlí rybář se svou ženou.

Ryby už dávno nechytá, celé dny prolenoší v chalupě. Jednoho dne ho však žena a také hlad, který oba trápí donutí oprášit starý rybářský prut a opět se vydat k moři chytat ryby.

Jaké překvapení je to pro rybáře, když se mu na udičku chytí ryba prapodivné zlaté barvy a na rybáře promluví.

Divadlo VeTři - Budulínek Mandelinka - grafika

Do města mezi děti přijíždí kouzelnice Míša, která jim chce předvést nejrůznější kouzla.

V publiku mezi dětmi ovšem sedí chlapeček, který neustále vyrušuje, povídá, když nemá a dětem toto krásné představení ruší.

Kouzelnice Míša si ho zavolá k sobě, aby se jí kluk představil. Tomu se zprvu nechce, ale nakonec kouzelnici prozradí, že se jmenuje Pepíček Mandelinka.

Divadlo VeTři - O hloupém Honzovi - grafika

Hloupý a líný Honza odmalička celé dny prospí za pecí.

Probudil se jen dvakrát v životě a to proto, aby se mohl na peci, pohodlně otočit na druhý bok.

Když se však probudí potřetí, stihne okamžitě rozzlobit svou mámu. Ta ho za trest vyšle do světa a Honza se nesmí domů vrátit dříve, dokud nenajde tři hloupější, než je on sám.

Divadlo VeTři - O Popelce - grafika

V malém domečku bydlí vdovec se svou malou dcerkou Popelkou.

Jednoho dne si otec přivede domů novou ženu, která má také dceru.

PZ této ženy se vyklube zlá macecha, která má ráda pouze sebe a svojí dceru.

Léta ubíhají, otec je stále na cestách a Popelka musí svojí maceše a sestře neustále sloužit.

Divadlo VeTři - Bajky, aneb o chytré kmotře lišce - grafika

Jednoho krásného dne se chytrá kmotra liška prochází po lese a náhodou potká čápa, který si do lesa zaletěl odpočinout od svého věčného poletování po chalupách.

Čápovi velmi kručí v břiše, a jelikož je liška vyhlášená kuchařka, pozve čápa k sobě na oběd.

Čáp se velice těší na žabí stehýnka, která mu liška připravila.

Divadlo VeTři - Jak Čert zlobivou Káču do pekla odnesl - grafika

Kačka Nováková je velice zlobivá holčička.

Nechce si uklízet své hračky, neposlouchá a zlobí maminku s tatínkem.

Proto jí rodiče jednoho dne sbalí uzlíček s jejími věcmi a pošlou Káču do světa, aby se napravila a konečně přestala zlobit.

Divadlo VeTři - Čertův mlýn - grafika

Na jednom statku v Makotřasích u sedláka Hrabivce a jeho ženy Zloduchy sloužili čeledín Martin a jeho sestra Terezka.

Služba to byla tuze zlá a špatná. Spousta práce, křiku, nadávání, a za to vše jen trochu chleba, vody a spánek ve chlívku.

A tak se jednoho dne Martin rozhodne, že odejde do světa, vydělá tam peníze a vykoupí tak sebe i sestru ze služby u zlého Hrabivce.

Divadlo VeTři - Královna Vánoc - grafika

Vánoční pohádka Divadla VeTři vypráví o království, v němž žije princ, který je tuze neskromný, zlý a rozmazlený. Dárků a hraček dostává od Ježíška tolik, že bychom je za celý život nespočítali.

Když však jednou o Štědrý den opět dostane krásné dárky, začne se vztekat, že takové se mu nelíbí, a že si přál daleko hezčí a daleko lepší a všechny své dárky nakonec zničí.

Divadlo VeTři - O zakleté princezně - grafika

V "Krabičkovém království" žije mocný král Škatule se svou sličnou dcerou, princezničkou Krabičkou.

Princezna je sice hodná, avšak mladá a tak občas úmyslně přeslechne, co jí její otec radí i to, co jí zakazuje.

Jednoho dne se princezna Krabička vydá na louku trhat kytky a bylinky pro tatínka krále.