• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Pořady pro děti

Pořady pro děti

Divadlo VeTři - Indiánská show - grafika

„Dlouhý Vlas“ a „Ta, co mluví málo“. To jsou hrdinové nového zábavného pořadu Divadla VeTři. Děti se s hlavními hrdiny rázem ocitají na divokém Západě, kde nesmí chybět závody na koních, indiánský náčelník, ale v neposlední řadě také tanec, soutěže a dobrá nálada.

Divadlo VeTři - Balonková show - grafika

Zábavný pořad Divadla VeTři, který je určen pro děti a mladé nejen věkem.

Balonková show Divadla VeTři je pořad plný písniček, soutěží, tancování a především balónků všech velikostí, barev a tvarů.

Součástí programu je samozřejmě také velmi oblíbený balónkový modeling.

Divadlo VeTři - Maškaráda - grafika

Do města přijíždí hodná a milá princezna Maškaráda. Nepřijíždí však sama, spolu s ní dorazil i čaroděj Bublifuk. Jelikož se princezna dozvěděla, že se zde koná velký karneval, rozhodne se s dětmi ve městě ještě chvíli zůstat a zúčastnit se, jelikož karnevaly přímo zbožňuje.

Divadlo Vetři - Elsa a Olaf na cestách - grafika

Nový zábavný pořad Divadla VeTři s velmi oblíbenými filmovými postavami.

Michaela Doležalová a Vlasta Vébr tentokrát jako Elsa a Olaf připravili pro diváky i pořadatele show plnou tance, hudby, soutěží, a skvělé zábavy, se kterou vyrážíme za našimi malými i velkými diváky.

Divadlo VeTři - Letní dětská párty - grafika

Léto je období, na které se všichni velmi těšíme. Je to čas dovolených, prázdnin, skvělé nálady a slunce.

Divadlo VeTři vyráží za Vámi i Vašimi dětmi s prázdninovým pořadem, ve kterém nechybí spousta hudby, tance, letních soutěží, skvělé zábavy a samozřejmě také dobré nálady.

Divadlo VeTři - Senza hrátky se zvířátky - grafika

Zvířátka nás odjakživa fascinují svým chováním, svým životem, tím jaká jsou...

Zkrátka i proto je máme všichni tak rádi. Nejedno dítě by si přálo alespoň na chvíli nějakým tím zvířetem být a nejedno dítě nějaké to zvířátko doma má.

Divadlo VeTři - Dětské karnevaly - grafika

Pořádáte ve Vaší škole, obci, či firmě "Dětský karneval"?

Chcete dětem i rodičům zajistit kvalitní program, který má spád?

Nabízíme pro Vaši akci kompletní sestavení programu dle Vašich potřeb a požadavků, včetně moderování, vlastního ozvučení, vyhlášení nejlepších masek apod...

Divadlo VeTři - Námořnická výprava s piráty - grafika

Zábavný pořad Divadla VeTři, který je velmi vhodný nejen pro období karnevalů, ale i pro ostatní příležitosti (oslava dne dětí, pasování předškoláků, fremní akce a další...).

Za Vašimi dětmi a dospěláky připlouvají piráti z dalekého ostrova. Naštěstí to ale nejsou žádní krvežízniví korzáři, jedná o piráty, kteří s Vašimi dětmi rádi zatančí, zasoutěží a rozhodně nepokazí žádnou legraci.

Divadlo VeTři - Den dětí - grafika

Rok co rok prvního června děti po celém světě slaví Mezinárodní den dětí. A jako správný svátek, i tento by si měly pořádně užít a oslavit.

Program Divadla VeTři se jim proto snaží tento jejich"Den D" maximálně zpříjemnit soutěžemi, tancováním a zajímavými odměnami.

Divadlo VeTři - Pasování předškoláků - grafika

Přechod z Mateřské školy na Základní školu je pro každého z nás velmi důležitým životním krokem.

Nejen pro rodiče a učitele, ale zejměná pro naše malé kamarády.

Divadlo VeTři připravilo pro Vaše budoucí školáčky pořad plný zábavy, písniček a soutěží, po kterém následuje slavnostní pasování předškoláků na školáky.

Divadlo VeTři - Halloweenský mejdan - grafika

Chystáte ve Vašem městě, obci, škole, školce nebo firmě oslavu tohoto strašidelného svátku???

Pak právě pro Vás jsme připravili show plnou hudby, tance a spousty strašidelných soutěží.

Navodíme Vám tu správnou strašidelnou atmosféru, během které se Vaše děti dosyta vydovádějí a pobaví.

Divadlo VeTři - Čertovský mejdan a Mikulášská nadílka - grafika

Osvědčený pořad pro děti složený z písniček, tancování, čertovských a vánočních soutěží.

Součástí tohoto programu je samozřejmě také příchod Čerta a Mikuláše (případně po domluvě i anděla) a dětmi očekávaná nadílka.

Divadlo VeTři - Superhrdinové v akci - grafika

Konečně si na své při našich zábavných programech přijdou i milovníci akčních hrdinů. Batman a Superhrdinka přijíždí za Vašimi dětmi, aby je zachránili od nudy a nic nedělání. V novém pořadu Divadla VeTři si dětmi s našimi akčními hrdiny zatančí, zasoutěží, ale hlavně si s nimi užijí spoustu legrace.