• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Facepainting

Divadlo VeTři - Facepainting - grafika

Facepainting, airbrush, třpytivé tetování, body painting - to je výborné zpestření všech akcí.

Divadlo Vetři Vám toto vše pomůžeme zajistit v rámci konání Vašich dětských akcí , mítinků, firemních akcí, slavností, karnevalů, oslav narozenin, propagačních akcí...

Prostě pro každou příležitost.

Malování je prováděno zdravotně nezávadnými barvami, které jsou omyvatelné vodou.

Pro návštěvníky Vašich akcí jsou připraveny i desítky různých šablon a motivů na třpytkové a airbrush tetování, samozřejmostí jsou pak i kresby dle individuálního přání.

Facepainting lze použít jak pro vnitřní, tak i pro venkovní prostory.

 

Ukázky z facepaintingu

 

 

Facepainting lze velmi dobře využít jako doplněk pro dětské oslavy, maškarní plesy pro děti i dospělé, reklamní a předváděcí akce a další příležitosti dle Vašeho požadavku.

Pro Vaše akce Vám nabízíme skutečně kvalitní malířky a prověřené, které používají pouze ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ barvy a širokou paletu motivů. Naše malířky spolupracují například s T-Mobile.cz, Podkrušnohorským zooparkem Chomutov a dalšími...

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- 1x stůl + 2x židle

- stabilní přívod el. proudu

- místo pro zaparkování

 

Poptávkový formulář "Facepainting"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Captcha
  Neplatný vstup

Více z této kategorie: Bublinová show »