• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Iluzionista Radek Bakalář

Divadlo VeTři - Radek Bakalář - grafika

Iluzionista, tanečník a showman - tato tři slova přesně vystihují Radka Bakaláře. Už v roce 2004 vyhrál svoji první soutěž a od té doby nasbíral přes dvacet prvních míst na mnoha mezinárodních soutěžích v moderní magii.

Mezi tituly Radkovi nechybí ani několikanásobný titul mistra ČR a to jak mezi juniory, tak i mezi dospělými. Za svoji nejdůležitější cenu Radek Bakalář považuje "Posun magie do třetího tisíciletí", jež mu byla udělena za vše, co pro magii v České republice udělal.

Ale, ceny Radek nesbírá jen za svoji magii, ale i v tanečních soutěžích. Mezi jeho největší úspěch patří účast ve finále na tanečníkovi roku 2007, kde skončil druhý. Spojení tance zvaného electric boogie a kouzel v podání Radka Bakaláře je prostě úžasný a nezapomenutelný zážitek.

V roce 2010 se Radek po velkém nátlaku okolí přihlásil do světoznámé soutěže "GOT TALENT", v Česko-slovenské verzi a v konkurenci šesti tisíc soutěžících se probojoval až do samotného finále této soutěže. Tato zkušenost jej posunula dále, začal na sobě ještě více pracovat, navštěvuje semináře největších magicko-kouzelnických kapacit z celého světa a nasbíranými poznatky ihned obohacuje svá vystoupení.

 

Nabídka pro Vás

Divadlo VeTři - Radek Bakalář - Dancing Magician - grafikaDancing Magician
Tanec + kouzla + beat box ( ve zkrácené verzi na Tv Prima) + manipulační magie.
Délka vystoupení: cca 30 min.

Divadlo VeTři - Radek Bakalář - Close - up - grafikaClose - up
Kouzla přímo s návštěvníky akce v bezprostřední blízkosti s jejich osobními věcmi.
Délka vystoupení: 2 x 30 minut (15 minut přestávka).

Divadlo VeTři - Radek Bakalář - Dancing Magician + Close - up - grafikaDancing Magician + Close - up
Spojení obou představení.
Délka vystoupení: dle dohody.
POZOR - ZVÝHODNĚNÁ CENA!!!

Divadlo VeTři - Radek Bakalář - Představení na zakázku - grafikaPředstavení "na zakázku"
Aneb, nic není nemožné...
Radek Bakalář je ale také schopen splnit jakékoliv přání klienta a vytvořit kouzlo na míru. Toto však vyžaduje delší přípravu. Představení na míru je ideální např. při slavnostním uvedení nové značky, nebo produktu na trh, výročí firmy apod.
Délka vystoupení: dle dohody

Chcete se někoho zbavit? Poslat jej k moři, nebo na Severní pól? "Kouzelná cestovní bedna" Radka Bakaláře je připravena splnit všechny Vaše sny.

 

Fotogalerie k vystoupení:

 

 

Vystoupení je velmi vhodné na diskotéky, plesy, kluby, kulturní a společenské akce, firemní večírky a do kulturních zařízení.

Účinkují: Radek Bakalář.

Délka vystoupení: min. 30 minut (dle typu pořadu a dohody s pořadatelem).

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- podium, nebo jiný vhodný prostor pro produkci

- stabilní přívod el. proudu

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- požadavky na ozvučení dodáme na požádání

 

Poptávkový formulář pro vystoupení umělce: "Iluzionista Radek Bakalář"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Captcha
  Neplatný vstup