• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Kouzelník Vendelín

Divadlo VeTři - Kouzelník Vendelín - grafika

Václav Vanc alias Kouzelník Vendelín je naším kamarádem již hezkých pár let... V podstatě již od založení Divadla VeTři.

Tento tichý mistr magie, který vystupuje po vzoru staré kouzelnické školy, ovládá spoustu kouzel a "vychytávek"...

Předvede Vám kouzla od mikromagie až po triky, které se hodí na velká jeviště.

Mimo kouzlení a čarování ještě vystupuje v historické vojenské hudbě, kde hraje na žesťové nástroje.

Se svými vystoupeními a také společně s kapelou projel celou naši republiku a velkou část Evropy. No a při svém hlavním povolání, jezdí totiž jako řidič trolejbusu, projel již velkou Část Ústí nad Labem :o)))

Společně s naší agenturou, nebo divadlem vystupoval na spoustě akcí, kde svým tichým úsměvným vystoupením okouzlil nejen děti, ale i dospělé diváky.

Kouzelník Vendelín nabízí několik verzí svých vystoupení, které jsou vhodné pro každou příležitost, od vystoupení v mateřských školách, přes různé městské slavnosti, až po velká vystoupení.

Divadlo VeTři Vám nabízí vystoupení Kouzelníka Vendelína jako doplněk pro dětský karneval,
den dětí, nebo jiné Vaše akce.

Vystoupení "Kouzelníka Vendelína" si můžete objednat i samostatně např. do mateřské, či základní školy, nákupního centra, pro soukromé akce, firemní večírky a podobně.

Vystoupení "Kouzelníka Vendelína" lze uskutečnit nejen v sálech, ale i venku, pod širým nebem.

 

Fotogalerie k představení:

 

 

Vystoupení je velmi vhodné na veškeré kulturní akce, dětské akce, městské slavnosti, soukromé akce, diskotéky, plesy, firemní večírky, předváděcí a reklamní akce a do kulturních zařízení.

Účinkují: Účinkují: Kouzelník Vendelín (Václav Vanc)

Délka vystoupení: dle dohody s pořadatelem akce.

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- šatna pro převlečení a přípravu rekvizit

- místo pro zaparkování

 

Poptávkový formulář pro představení "Kouzelník Vendelín"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Captcha
  Neplatný vstup

Více z této kategorie: « Bublinová show Michaela Dolinová »